Ozon Jeneratörü 10gr - DSD-10

Ozon Jeneratörü 10gr - DSD-10

Ozon Jeneratörü 10gr - DSD-10: Bilgi İste

Ozon Jeneratörü 10gr - DSD-10

1000 m3'ye kadar ev, iş yeri, mağaza, depo, otel odaları, dersane ve okullar, spor salonları, sinema salonları, cafe, restoran, fabrika, düğün salonu gibi ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. DESE Ozon Jeneratörleri herhangi bir sarf malzemesi tüketmeye ihtiyaç duymaz.

DSD-10 Ozon jeneratörü 1000 m3 alana kadar etkilidir. Herhangi bir sarf malzemesine ihtiyaç duymadan, ortam sağlanan oksijeni yüksek voltajlı titanyum plakalardan geçirerek doğadaki Korona Akım Metodunu küçük çaplı modelleyerek OZON oluşturur.

Elektronik kontrol paneli üzerinden çalışma durma ve tekrarlama gibi özellikleri programlanabilir.

Bilindiği üzere parfüm, araba gazı gibi havayı kirleten gazlar ozon tabakasını tehlikeye sokmaktadır. Ancak asıl amacı dünyayı güneşin zararlı ışınlarından korumak ve doğal mikrop koruyucu görevi görmektir. Özellikle yağmur yağdığında etrafta oluşan o mis ve ferah koku, ozon tabakası sayesinde meydana gelmektedir.

Ozon Nedir?
Ozon, oksijen molekülüne bir oksijen daha eklenmesi sonucu oluşan aktif oksijen gazına verilen isimdir, doğal bir gazdır ve atmosferin yüksek kısımlarında meydana gelir. Üst katmanlarda ultraviyole ışınlar,altta ise yıldırımlar esnasında meydana gelen (korona deşarjı) etkileşim sonucu kendiliğinden oluşur.

DESE Ozonu Nasıl Oluşturur?
Ozon, Oksijen (O2) atomuna bir adet daha oksijen eklenmesi sonucu oluşur daha sonra tekrar oksijene dönüşür. DESE OZON JENERATÖRLERİ, havadan sağlanan iki Oksijen atomunun yüksek voltajlı titanyum plakalardan geçirerek doğadaki Korona Akım Metodunu küçük çaplı modelleyerek OZON oluşturur.

KAPASİTE     
Kullanım Alanı    : 1000 m3
Ozon Çıkışı    : 10 g/h
Hava Debisi    : 50 m3/h
      
GÜÇ     
Ozon Üretim Yöntemi    : Seramik Karbon Plate
Korona Frekansı    : 5-12 Khz
Besleme    : 220 V
Güç    : 70 W
Akım    : 0,3 A
      
ÇEVRE     
Ölçüler    : 13cm x 28cm x 20cm
Ağırlık    : 2,3 kg
Çalışma Sıcaklığı    : 4-40 °C
Ortam Nem Oranı    : % 20 - %65